JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.


  • 220463
    FIBER OPTIC JUMPER CABLE SC / SC 3m.
    Varenummer:127-635
    Varekode:220463
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 129,00
  • 220465
    FIBER OPTIC JUMPER CABLE SC / SC 5m.
    Varenummer:127-636
    Varekode:220465
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 149,00
  • SCAPCUDGREEN
    Fiberoptikadapter SC-APC/SC-APC SingleMode dupleks
    Varenummer:131-492
    Varekode:SCAPCUDGREEN
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 37,41
    v/5Kr. 31,13
    v/10Kr. 26,63
  • SCAPCUSGREEN
    Fiberoptikadapter SC-APC/SC-APC SingleMode simpleks
    Varenummer:131-490
    Varekode:SCAPCUSGREEN
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 19,31
    v/5Kr. 16,04
    v/10Kr. 13,79
  • SCUSZR02
    FO adapter SC/SC SingleMode simplex
    Varenummer:139-097
    Varekode:SCUSZR02
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 15,19
    v/5Kr. 13,13
    v/10Kr. 11,63
  • SCUSPHBRBEIGE
    LWL-kobling SC/SC MultiMode simpleks
    Varenummer:131-489
    Varekode:SCUSPHBRBEIGE
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 12,75
    v/5Kr. 10,60
    v/10Kr. 9,00
  • SCUDZR02
    LWL-kobling SC/SC SingleMode dupleks
    Varenummer:106-307
    Varekode:SCUDZR02
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 36,29
    v/5Kr. 30,19
    v/10Kr. 25,98
  • SCSC50DOR1
    Lyslederkabel OM2 SC/SC 1m Orange
    Varenummer:106-282
    Varekode:SCSC50DOR1
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 108,75
    v/5Kr. 99,38
    v/10Kr. 85,41
  • SCSC50DOR2
    Lyslederkabel OM2 SC/SC 2m Orange
    Varenummer:106-283
    Varekode:SCSC50DOR2
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 116,25
    v/5Kr. 105,94
    v/10Kr. 91,69
  • SCSC50DOR3
    Lyslederkabel OM2 SC/SC 3m Orange
    Varenummer:106-284
    Varekode:SCSC50DOR3
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 124,69
    v/5Kr. 113,44
    v/10Kr. 99,38
Søgningen fandt:
Varegrupper
Her kan du betale med