JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.


Side:
  • FP4UB00 Fiber duplex patch cable, OM4, 50/125µ, Uniboot LC-LC, erika violet, 0.5 m
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 159,00
  • FP4UB01 Fiber duplex patch cable, OM4, 50/125µ, Uniboot LC-LC, erika violet, 1 m
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 179,00
  • FP4UB10 Fiber duplex patch cable, OM4, 50/125µ, Uniboot LC-LC, erika violet, 10 m
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 299,00
  • FP4UB15 Fiber duplex patch cable, OM4, 50/125µ, Uniboot LC-LC, erika violet, 15 m
    Varenummer:148-589
    Varekode:FP4UB15
    Bestillingsvare - tages kun hjem ved bestilling!
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 399,00
  • FP4UB02 Fiber duplex patch cable, OM4, 50/125µ, Uniboot LC-LC, erika violet, 2 m
    Varenummer:148-590
    Varekode:FP4UB02
    Bestillingsvare - tages kun hjem ved bestilling!
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 199,00
  • FP4UB20 Fiber duplex patch cable, OM4, 50/125µ, Uniboot LC-LC, erika violet, 20 m
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 499,00
  • FP4UB03 Fiber duplex patch cable, OM4, 50/125µ, Uniboot LC-LC, erika violet, 3 m
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 219,00
  • FP4UB05 Fiber duplex patch cable, OM4, 50/125µ, Uniboot LC-LC, erika violet, 5 m
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 249,00
  • FP4UB07 Fiber duplex patch cable, OM4, 50/125µ, Uniboot LC-LC, erika violet, 7.5 m
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 275,00
  • FP0UB00 Fiber duplex patch cable, OS2, 9/125µ, Uniboot LC-LC, yellow 0,5m
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 90,00
  • FP0UB10 Fiber duplex patch cable, OS2, 9/125µ, Uniboot LC-LC, yellow 10m
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 123,00
  • FP0UB15 Fiber duplex patch cable, OS2, 9/125µ, Uniboot LC-LC, yellow 15m
    Varenummer:148-459
    Varekode:FP0UB15
    Bestillingsvare - tages kun hjem ved bestilling!
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 149,00
  • FP0UB01 Fiber duplex patch cable, OS2, 9/125µ, Uniboot LC-LC, yellow 1m
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 91,00
  • FP0UB20 Fiber duplex patch cable, OS2, 9/125µ, Uniboot LC-LC, yellow 20m
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 165,00
  • FP0UB02 Fiber duplex patch cable, OS2, 9/125µ, Uniboot LC-LC, yellow 2m
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 94,00
  • FP0UB03 Fiber duplex patch cable, OS2, 9/125µ, Uniboot LC-LC, yellow 3m
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 99,00
  • FP0UB05 Fiber duplex patch cable, OS2, 9/125µ, Uniboot LC-LC, yellow 5m
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 108,00
  • FP0UB07 Fiber duplex patch cable, OS2, 9/125µ, Uniboot LC-LC, yellow 7,5m
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 115,00
  • LCDPXBLUE Fiberoptikadapter LC/LC SingleMode dupleks
    Varenummer:106-311
    Varekode:LCDPXBLUE
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 65,91
    v/5Kr. 54,84
    v/10Kr. 47,16
    v/25Kr. 36,66
  • FA03LC1 Fiberoptikadapter LC/LC SingleMode dupleks without flange, blue
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 39,00
  • FA03LC4 Fibre Adapter LC Duplex Multimode, without flange, violet
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 12,00
    v/10Kr. 9,00
  • FA02LC1 Fibre Adapter LC Duplex with flange, blue
    Varenummer:151-386
    Varekode:FA02LC1
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 15,00
    v/10Kr. 12,00
    v/25Kr. 9,00
  • FA02LC4 Fibre Adapter LC Duplex with flange, violet
    Varenummer:151-385
    Varekode:FA02LC4
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 15,00
    v/10Kr. 12,00
    v/25Kr. 9,00
  • FPSLC00 Fibre simplex patch cord, OS2 SM G.657.A2, LC/APC to LC/APC, 0.5 m
    Varenummer:149-861
    Varekode:FPSLC00
    Bestillingsvare - tages kun hjem ved bestilling!
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 48,00
  • FPSLC01 Fibre simplex patch cord, OS2 SM G.657.A2, LC/APC to LC/APC, 1 m
    Varenummer:149-862
    Varekode:FPSLC01
    Bestillingsvare - tages kun hjem ved bestilling!
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 50,00
Side:
Her kan du betale med