JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.


  • SCSTDPHBRBEIGE
    LWL-kobling ST/SC MultiMode dupleks
    Varenummer:106-308
    Varekode:SCSTDPHBRBEIGE
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 30,10
    v/5Kr. 25,13
    v/10Kr. 21,48
    v/25Kr. 16,69
  • SCSTDUPHBRBLUE
    LWL-kobling ST/SC SingleMode dupleks
    Varenummer:106-309
    Varekode:SCSTDUPHBRBLUE
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 37,69
    v/5Kr. 31,50
    v/10Kr. 26,91
    v/25Kr. 21,00
  • SCST50DOR10
    Lyslederkabel OM2 SC/ST 10m Orange
    Varenummer:131-477
    Varekode:SCST50DOR10
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 183,75
    v/5Kr. 167,81
    v/10Kr. 146,25
    v/25Kr. 117,19
  • SCST50DOR1
    Lyslederkabel OM2 SC/ST 1m Orange
    Varenummer:106-290
    Varekode:SCST50DOR1
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 118,75
    v/5Kr. 112,50
    v/10Kr. 100,00
    v/25Kr. 87,50
  • SCST50DOR2
    Lyslederkabel OM2 SC/ST 2m Orange
    Varenummer:106-291
    Varekode:SCST50DOR2
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 223,13
    v/10Kr. 167,35
    v/25Kr. 139,45
    v/100Kr. 111,56
    v/1000Kr. 83,68
  • SCST50DOR3
    Lyslederkabel OM2 SC/ST 3m Orange
    Varenummer:106-292
    Varekode:SCST50DOR3
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 131,25
    v/5Kr. 125,00
    v/10Kr. 112,50
    v/25Kr. 100,00
  • SCST50DOR5
    Lyslederkabel OM2 SC/ST 5m Orange
    Varenummer:106-293
    Varekode:SCST50DOR5
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 150,00
    v/5Kr. 137,50
    v/10Kr. 125,00
    v/25Kr. 112,50
  • SCST62DOR1
    Lyslederkabel SC/ST 1m Orange
    Varenummer:127-638
    Varekode:SCST62DOR1
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 118,75
    v/5Kr. 112,50
    v/10Kr. 100,00
    v/25Kr. 87,50
  • SCST62DOR2
    Lyslederkabel SC/ST 2m Orange
    Varenummer:127-637
    Varekode:SCST62DOR2
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 125,00
    v/5Kr. 118,75
    v/10Kr. 106,25
    v/25Kr. 93,75
  • SCST62DOR3
    Lyslederkabel SC/ST 3m Orange
    Varenummer:127-639
    Varekode:SCST62DOR3
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 131,25
    v/5Kr. 125,00
    v/10Kr. 112,50
    v/25Kr. 100,00
Varegrupper
Her kan du betale med