JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.


  • 40-0310
    FIBER OPTIC JUMPER CABLE ST / SC 1m.
    Varenummer:127-638
    Varekode:40-0310
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 99,00
  • 40-0320
    FIBER OPTIC JUMPER CABLE ST / SC 2m.
    Varenummer:127-637
    Varekode:40-0320
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 109,00
  • 40-0330
    FIBER OPTIC JUMPER CABLE ST / SC 3m.
    Varenummer:127-639
    Varekode:40-0330
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 119,00
  • SCSTDPHBRBEIGE
    LWL-kobling ST/SC MultiMode dupleks
    Varenummer:106-308
    Varekode:SCSTDPHBRBEIGE
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 30,10
    v/5Kr. 25,13
    v/10Kr. 21,48
  • SCSTDUPHBRBLUE
    LWL-kobling ST/SC SingleMode dupleks
    Varenummer:106-309
    Varekode:SCSTDUPHBRBLUE
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 37,69
    v/5Kr. 31,50
    v/10Kr. 26,91
  • SCST50DOR10
    Lyslederkabel OM2 SC/ST 10m Orange
    Varenummer:131-477
    Varekode:SCST50DOR10
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 183,75
    v/5Kr. 167,81
    v/10Kr. 146,25
  • SCST50DOR1
    Lyslederkabel OM2 SC/ST 1m Orange
    Varenummer:106-290
    Varekode:SCST50DOR1
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 108,75
    v/5Kr. 99,38
    v/10Kr. 85,41
  • SCST50DOR5
    Lyslederkabel OM2 SC/ST 5m Orange
    Varenummer:106-293
    Varekode:SCST50DOR5
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 141,56
    v/5Kr. 129,38
    v/10Kr. 112,50
Søgningen fandt:
Varegrupper
Her kan du betale med