JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.


  • STUPHBR
    Fiberoptikadapter ST/ST MultiMode simpleks
    Varenummer:106-304
    Varekode:STUPHBR
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 10,79
    v/5Kr. 8,91
    v/10Kr. 7,79
    v/25Kr. 6,00
  • STUZR02
    Fiberoptikadapter ST/ST SingleMode simpleks
    Varenummer:106-305
    Varekode:STUZR02
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 21,56
    v/5Kr. 18,00
    v/10Kr. 15,38
    v/25Kr. 11,91
  • STUDPHBRBEIGE
    LWL-kobling ST/ST MultiMode dupleks
    Varenummer:131-493
    Varekode:STUDPHBRBEIGE
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 54,38
    v/5Kr. 45,29
    v/10Kr. 38,81
    v/25Kr. 30,19
  • ILWL-ST-ADAP-PLASTI
    LWL-kobling ST/ST MultiMode simplex
    Varenummer:137-784
    Varekode:ILWL-ST-ADAP-PLASTI
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 20,00
    v/5Kr. 15,00
  • STST50DOR10
    Lyslederkabel OM2 ST/ST 10m Orange
    Varenummer:131-473
    Varekode:STST50DOR10
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 193,75
    v/5Kr. 175,00
    v/10Kr. 162,50
    v/25Kr. 143,75
  • STST50DOR15
    Lyslederkabel OM2 ST/ST 15m Orange
    Varenummer:140-703
    Varekode:STST50DOR15
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 231,25
    v/5Kr. 218,75
    v/10Kr. 200,00
    v/25Kr. 175,00
  • STST50DOR1
    Lyslederkabel OM2 ST/ST 1m Orange
    Varenummer:140-700
    Varekode:STST50DOR1
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 118,75
    v/5Kr. 112,50
    v/10Kr. 100,00
    v/25Kr. 87,50
  • STST50DOR20
    Lyslederkabel OM2 ST/ST 20m Orange
    Varenummer:140-704
    Varekode:STST50DOR20
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 273,75
    v/5Kr. 256,25
    v/10Kr. 236,25
    v/25Kr. 200,00
  • STST50DOR2
    Lyslederkabel OM2 ST/ST 2m Orange
    Varenummer:140-701
    Varekode:STST50DOR2
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 125,00
    v/5Kr. 118,75
    v/10Kr. 106,25
    v/25Kr. 93,75
  • STST50DOR3
    Lyslederkabel OM2 ST/ST 3m Orange
    Varenummer:106-280
    Varekode:STST50DOR3
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 137,50
    v/5Kr. 125,00
    v/10Kr. 112,50
    v/25Kr. 100,00
  • STST50DOR5
    Lyslederkabel OM2 ST/ST 5m Orange
    Varenummer:140-702
    Varekode:STST50DOR5
    Henter lager-information...
    Inkl. moms:
    Kr. 150,00
    v/5Kr. 143,75
    v/10Kr. 137,50
    v/25Kr. 112,50
Varegrupper
Her kan du betale med