JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.


  • UBI-UF-MM-10G U Fiber, Multi-Mode Module SFP+, 10G, 2 pack
    Varenummer:148-828
    Varekode:UBI-UF-MM-10G
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 499,00
  • UBI-UF-SM-10G U Fiber, Single-Mode Module SFP+, 10G, 2 pack
    Varenummer:148-829
    Varekode:UBI-UF-SM-10G
    Bestillingsvare - tages kun hjem ved bestilling!
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 899,00
  • UBI-UF-SM-10G-S U Fiber, Single-Mode Module SFP+, 10G, BiDi, 2 pack
    Varenummer:148-831
    Varekode:UBI-UF-SM-10G-S
    Bestillingsvare - tages kun hjem ved bestilling!
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 1.599,00
  • UBI-UF-RJ45-1G Ubiquiti SFP to RJ45, 1 Gigabit, silver
    Varenummer:148-830
    Varekode:UBI-UF-RJ45-1G
    Lagervare!
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 299,00
  • UBI-UF-RJ45-10G Ubiquiti SFP+ to RJ45, 10 Gigabit, silver
    Varenummer:148-832
    Varekode:UBI-UF-RJ45-10G
    Bestillingsvare - tages kun hjem ved bestilling!
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 759,00
  • UBI-UDC-1 Ubiquiti UniFi SFP+ Cable, 1m, DAC, 10Gbps, black
    Varenummer:148-833
    Varekode:UBI-UDC-1
    Lagervare!
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 299,00
  • UBI-UDC-2 Ubiquiti UniFi SFP+ Cable, 2m, DAC, 10Gbps, black
    Varenummer:148-834
    Varekode:UBI-UDC-2
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 399,00
  • UBI-UDC-3 Ubiquiti UniFi SFP+ Cable, 3m, DAC, 10Gbps, black
    Varenummer:148-835
    Varekode:UBI-UDC-3
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 499,00
  • UBI-USW-AGGREGATION Ubiquiti UniFi USW-Aggregation - SFP+X8 Fiber Switch
    Varenummer:148-836
    Varekode:UBI-USW-AGGREGATION
    Henter lager-information...
    Inkl. moms
    Kr. 2.499,00
Her kan du betale med