JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.

Lyslederkabel OM2 SC/ST 10m Orange
Varenummer:131-477
Varekode:SCST50DOR10
Vægt:170.0g
Henter lager-information...
Henter lager-information fra leverandører...
Internet-pris
Inkl. moms:
Kr. 183,75
v/5Kr. 167,81
v/10Kr. 146,25
v/25Kr. 117,19
SCST50DOR10

Tekniske data

Kabel type Fibre Optic Patch Cable
Mode MultiMode
Fibertyp 50/125µm OM2
Side A SC
Side B ST
Længde 10 m
Overføring duplex
Farve Orange
Emballage Plasticpose

Produktfamiliebeskrivelse

High-Quality Fiberoptic-patchkabel (ISO9001)
OM1-overensstemmelse: ITU-651, TIA/EIA 492AAAB
Hvert kabel er testet, kontrolprotokol medfølger
Farve: Orange

Del produkt
Del via E-Mail
Del på Facebook Del på Twitter
Varegrupper
Her kan du betale med